Stolnotenisový kolotoč 2009/10 sa rozbehol
Stolnotenisový kolotoč 2009/10 sa naplno roztočil
Dlho očakávaný stolnotenisový kolotoč 2009/10 začal 2.10.2009. V 1. lige mužov sa Tvrdošínu nedarilo, keď prehral na domácoch stoloch s Čadcou 3:11. V 1. lige žien sa darilo dievčatám zo Bzín, ktoré dokázali poraziť Mlynky 8:2 a Valiky B 9:1. V druhej lige mužov potvrdila posilnená Nižná postupvé ambicie, keď v oravskom derby dokázala poraziť SPST Dolný Kubín na jeho stoloch 11:3. V 3. lige sa stretla Krušetnica s Rabčou. Zo súboja vyšla víťazne Rabča, ktorá zvíťazila tesne 11:7. V 4. lige hrá 8 oravských družstiev a sme zvedaví na konfrontáciu so 4 družstvami z Liptova. Do orav ských súťaží sa zapojilo 52 družstiev:
1. liga muži:
MSTK Tvrdošín - MSK CERESIT Čadca B 3 : 11
Ostatné výsledky:
ŠKST Ružomberok - Stará Ľubovňa 11 : 3
Rimavská Sobota - STK Lučenec-Kalinovo 8 : 6
Doprastav Zvolen - STKM B. Štiavnica 7 : 7
MŠK VSTK Vranov - ŠKST Michalovce 3 : 11
Štart VD Prešov - TJ Družba Bardejov 6 : 8
1. liga ženy:
OŠK Bziny - TJ Baník Mlynky 8 : 2
Body za Bziny: V. Kvaková 3, Z. Greňová 3, M. Brtošová 2
STO Valaliky - OŠK Bziny 1 : 9
Body za Bziny: M. Brtošová 3,5, Z. Greňová 2,5, I. Machciníková 2, V. Kvaková 1
Ostatné výsledky:
TJ Baník Mlynky - STO Valaliky B 5 : 5
Nová Baňa/Podlužany - KST DRIVE Tr. Jastrabie 7 : 3
TTC Pov. Bystrica - Nová Baňa/Podlužany 7 : 3
KST DRIVE Tr. Jastrabie - TTC Pov. Bystrica 0:10
2. liga muži:
Dolný Kubín SPST - Nižná 3 : 15
Body: R. Bugan 1, D. Mikuláš 1, F. Kováč 1 - Škopec 4,5, E. Dedinský 4,5, Z. Drbiak 3,5, M. Bednár 2,5
Ostatné výsledky:
Martin - Vrútky 9 : 9
Krupina - B. Bystrica RIALL 12 : 6
Stránske - Višňové 12 : 6
Ružomberok B - Revúca 13 : 5
Banská Štiavnica B - Krupina B 11 : 7
Čadca C - Teplička nad Váhom 12 : 6
Bytča - Žilina B 12 : 6
3. liga muži:
Krušetnica - Rabča 7 : 11
Body: V. Žuffa 2,5, P. Kolenčík 2,5, J. Žuffa 1,5, I. Janckulík 0,5 - M. Bandík 4, M. Ferneza 4, M. Kutlák 2, J. Žitňák 1
Ostaté výsledky:
Ružomberok SCP - Vrútky B 10 : 8
Rajec - Žilina C 12 : 6
Kysucké Nové Mesto - Zákopčie 13 : 5
Valča - Martin Medokýš 9 : 9
Černová - Liptovské Sliače 9 : 9
4. liga muži:
Námestovo - Iľanovo 14:4
Body za NO: F. Ptáčin 3,5, M. Janček 3,5, P. Baľák 3,5, I. Galčík 2,5, A. Kaššay 1
Novoť - Ľubeľa 12 : 6
Body za Novoť: M. Majchrák 4,5, P. Farský 3,5, J. Betík 2, M. Zboroň 2
Zuberec - Hruštín 9 : 9
Body: J. Hruboš 3,5, P. Iskra 3, P. Brečka 1,5, J. Kovaľčík 1 - M. Jaššo 3, J. Šeliga 3, M. Jašica st. 2,5, M. Jašica ml. 0,5
Lokca - D.Kubín 12 : 6
Body: J. Repôň 4, M. Žuffa 4, Z. Bartoš 3, Š. Gemeľa 1 - M. Zdražila 2,5, A. Záň 1,5, J. Pišoja 1,5, P. Karlík 0,5
Oravská Lesná - Tvrdošín B 14 : 4
Body: I. Srogončík 3,5, M. Kolenčík 3,5, D. Zboroň 3,5, J. Pribilinec 2,5, M. Laššák 1 - P. Šimalčík 2, J. Kuloštiak 2
ŠKST Ružomberok C - Bobrovec 15 : 3
5. liga muži:
Krivá - Mutné 17 : 1
Body: M. Krížik 4,5, M. Gabarik 4,5, T. Staš 4,5, M. Staš 2, M. Minarech 1,5 - Juraj Veselovský 1
Námestovo B - Rabča B 10 : 8
Body: A. Kaššay 3,5, P. Baľák 2,5, J. Migra 2, R. Migra 1, M. Diko 0,5, R. Kolenčík 0,5 - J. Bandík 3, J. Chudiak 3, I. Palider 2
Bziny - D.Kubín B 11 : 7
Body: N. Molnár 4, Z. Greňová 3,5, M. Brtošová 2,5, J. Beňuš 1 - J. Vengrín 3,5, J. Zaťka 2,5, M. Tutura 1
Zuberec B - Lokca B 8 : 10
Body: L. Gejdoš 3,5, M. Borsík 2, S. Harmata 2, J. Kovaľčík 0,5 - K. Hrubjak 3,5, P. Bartoš 2,5, J. Janckulík 2, P. Jašš 2
Breza - Bziny B 8 : 10
Body: Z. Nodžák 3,5, M. Durčák 2,5, I. Hládek 2 - P. Beňuš 4, V. Maretta 3, J. Pšenák 1,5, J. Veselovský 1,5
Dlhá - Sedl.Dubová 8 : 10
Body: J. Žuffa 3, J. Sojčák 2, R. Kožienka 2, M. Zmrázek 1 - A. Parišek 4,5, J. Zrnčík st. 2,5, D. Oršuliak 2, J. Strežo 0,5, L. Tomáň 0,5
6. liga muži:
Hruštín B - Mutné B 16 : 2
Body: J. Žilinec 4,5, J. Snovák 4,5, J. Šeliga 4,5, Š. Očkaják 2,5 - R. Kapičák st. 1, M. Kapičák 1
Námestovo C - Bobrov 15 : 3
Body: R. Kolenčík 4,5, A. Kaššay 4, J. Topoľský 2,5, M. Diko 1, D. Diko 1 - M. Barčák 1,5, A. Benčík 1, T. Belvončík 0,5
Lokca C - Trstená 4 : 14
Body: K. Sklarčík 2,5, D. Kováč ml. 1,5 - F. Palider 4,5, Peter Pánek 4, Pavol Pánek 3, P. Palider 2,5
Tvrdošín C - Oravská Poruba 9 : 9
Body: M. Kysel 2,5, M. Čáni 2,5, P. Eckert 2, M. Murín 2 - J. Jakubu 4,5, A. Hanko 4, M. Vicáň 0,5
Námestovo Stred - Vasiľov 12 : 6
Body: J. Volček 3,5, A. Borovka 3,5, V. Mušák st. 2,5, A. Mušák 2,5 - J. Bomjak 3, V. Kotúľ 2, J. Kurčina 1, L. Voška 1
Hruštín C - Sedl.Dubová B 4 : 14
Body: M. Jašica ml. 3, Ľ. Jurovčík 1 - Ľ. Strežo 4,5, I. Kováč 3,5, L. Tomáň 3,5, M. Dulačka 2,5
7. liga muži:
Krivá B - Mutné C 16 : 2
Body: M. Staš 4,5, P. Leštinský 4,5, R. Paľa 4,5, P. Tokár 3,5, L. Džubek 3,5 - Juraj Veselovský 1, Š. Traj 1
Krušetnica B - Veličná 12 : 6
Body: L. Sitárik 4, A. Janeček 3,5, K. Kormaňák 2,5, T. Makúch 2 - J. Barica 2,5, J. Badin 2,5, P. Dúha 1
Bziny C - Novoť B 16 : 2
Body: J. Pšenák 4,5, Ľ. Záň 4,5, J. Beňuš 4, J. Duraj 3 - J. Kasan 1,5, J. Jakubjak 0,5
Or.B.Potok - Babín 14 : 4
Body:D. Ťapaják 4,5, P. Tabačák 4, A. Tekeľ 3,5, J. Baranec 2 - S. Šalata 2,5, J. Frčo 1,5
Breza B - Oravská Lesná B 2 : 16
Body: P. Hládek 2 - D. Grofčík 4,5, A. Kvak 3,5, M. Nádašský 3, R. Kolenčík 2,5, D. Kolenčík 2,5
Dlhá B - Tvrdošín D 11:7
Body: M. Zmrázek 4,5, J. Hudec 2,5, F. Potocký 1,5, P. Zmrázek 1,5, J. Gerát 1 - J. Vrábeľ 3, J. Michalčík 3, I. Smatana 1
Predohrávka 2. kolo:
Oravská Lesná B - Dlhá B 13:5
Body: D. Grofčík 4, M. Kolenčík 3,5, D. Kolenčík 3, V. Kvaková 2,5 - P. Zmrázek M. Zmrázek 2,5, J. Hudec 1, F. Potocký 1, P. Zmrázek 0,5
8. liga muži sk. A:
ŠK Párnica B - Vasiľov B 2 : 16
Body: S. Slosarčík, R. Hricko - M. Voška 4,5, Ľ. Voška 4,5, M. Kurčina 3,5, M. Jurky 3,5
Ťapešovo - Oravská Lesná D 13 : 5
Body: D. Kubica 4,5, J. Graňák 3,5, P. Novák 3,5, P. Žoffaj 1,5 - F. Briš 2, D. Antušák 1, M. Vrbinčík 1, P. Katrenčík 1
Oravská Lesná C - Lokca D 14 : 4
Body: M. Póčik 4,5, R. Kolenčík 3,5, M. Briš 2,5, V. Kvaková 2, A. Kvak 1,5 - M. Svetlák 3, D. Lech 1
Sihelné - Klin 12 : 6
Body: J. Chudiak 4,5, P. Staš 3, L. Mazurák 3, A. Chudiak 1,5,
Predohrávka 2. kolo:
Or. Lesná D - Or. Lesná C 8:10
Body: D. Antušák 2,5, M. Murín 2,5, M. Vrbinčík 2, F. Briš 1 - V. Kvaková 4,5, M. Póčik 4,5, R. Kolenčík 1
8. liga muži sk. B:
Sedl. Dubová C - ŠK Párnica 10 : 8
Body: J. Zrnčík ml. 4,5, A. Zrnčík 3,5, P. Zrnčík 2 - J. Kubačka 2,5, M. Kubáň 2,5, J. Hauko 2, L. Hulín 2
D.Kubín C - Bziny D 7 : 11
Body: M. Tutura 4, M. Snovák 2, F. Tutura 1 - R. Záhora 3,5, J. Zaťko 3,5, Š. Duraj 2,5, Ľ. Duraj 1,5
Niižná B - Or. Podzámok 15 : 3
Body: S. Paľa 4,5, V. Kakačka 4,5, E. Dedinský 2,5, A. Vidiečan 2,5, E. Remiaz 1 - F. Bajo 2, J. Šľachta 1
Or. B.Potok B - Oravská Poruba B 5 : 13
Body:J. Baranec 3, D. Baranec 1, P. Baranec 1 - J. Benko 4,5, A. Čipčala 3,5, O. Dudáš 2,5, V. Barabáš 2,5
M. Ondruš